Online İşlemler

Lütfen çalışmak istediğiniz logonun üzerine tıklayarak seçim yapınız!

Homer Auto Service SBOX Homer Auto Service T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ AMBULANS HASAR YÖNETİM Homer Auto Service Mini Hasar Onarım

Homer Auto Service Mobil Aplikasyon

2 yıla yakındır üzerinde çalışılan “Homer Acente Yönetim sistemi” hizmete girdi. Güçlü yazılım alt yapısı, yılların tecrübesi ve birikimi ile Acenteler ve Homer Servisleri artık sigortalıya daha yakın ve çözüm odaklı çalışıyor olacaklar.

HOMER Türk insanına özel Sigorta Acentesinden beklenen yakın destek, güven ve garantili hizmet konusunda Türkiye’deki tüm sigorta acenteleri için "ACENTE HASAR YÖNETİM MERKEZİ” uygulamasını başlattı.

Acentelerimiz, yoğun iş temposunda sigortalılarının onarım ihtiyaçlarını baştan sona bütünleşik olarak kendi ofislerindeymiş gibi yönetmelerine yardımcı olan bu sistem ile bir taraftan Türkiye’de her nerede olursa olsun sigortalılarının yanlarında olurken, diğer taraftan uygun maliyetler ile otomobillere ait her türlü onarın ihtiyacına çözüm üretmiş oluyorlar.

Sigorta sektöründe 30 yılı, Hasar Onarım ve Yönetim sürecinde 15 yılı aşan tecrübenin getirdiği birikimi, kendi yazılım şirketinde geliştirdiği güçlü yazılım alt yapımızla ve merkezi yönetim ile Türkiye’nin her yerinde  standart ücreti ve garantili onarım hizmetimizi, tüm Servis Noktalarımızda Türkiye’nin her yerindeki Sigorta Acentelerinin hizmetine sunuyoruz. 

Biliyoruz ki; SİGORTA ACENTESİ sigorta sektöründeki öneminin yanında SİGORTALI için hasar anında hizmet konusunda vazgeçilmez bir güven kaynağıdır.

Taşıdığı sorumluluğunun bilincindeki tüm Servis Noktalarımız, Genel Müdürlüğümüzdeki deneyimli çalışanlarımız ile oluşturduğumuz onarım ve onarım yönetim süreci ile Acentelerin müşterilerine olan profesyonel sorumluluklarını paylaşıyoruz.